TOSHIBA SHORAI EDGE BLACK RAS-B13G3KVSGB-E + RAS-13J2AVSG-E1


Klimatizace Toshiba 90 m3.
Nová generace osvědčené řady Toshiba Shorai Edge, design dle volby ČERNÁ nebo BÍLÁ. Černý matný celistvý povrch s moderním designem. Třida A+++ v režimu chlazení a A +++ v režimu topení. Designový IR ovladač White&Black. WiFI Adaptér součástí vnitřní jednotky v ceně. Ovládání přes aplikaci a internet Toshiba Home AC Control. Energy Monitoring spotřeby. Ultra Pure Filter – filtračni pásky s přirodními látkami . HADA Careflow efekt – nepřímý proud vzduchu .Funkce samočištění proti plísním a bakteriím Specialní hladký povrch vyměníku „Magic coil“ Funkce PowerSelect – volba max příkonu / výkonu. Tlačítko režimu komfortní spánek, Tlačítko tichého režimu QUIET, Tlačítko ekonomického režimu ECO, HiPower, Temperovaní 8 °C a programátor týdenního provozu. Automatický restart po výpadku napětí. Spolehlivé zařízení Toshiba s nízkou hlučností venkovní jednoty, hlučnost vnitřní jednotky od 19 dBA a více, dle zvoleného režimu ventilátoru. Předled všech funkcí dle návodu obsluhy.

Cena vč. DPH (15%) 52 624 Kč 45 760 Kč bez DPH (15%)
Cena zahrnuje montáž klimatizace!

Záruka na klimatizace je 3 roky, nebo 5 let dle podmínek záruky.

  • Cena je uvedena za dodávku a montáž klimatizace včetně 3 metrů chladícího potrubí a uvedení do provozu.  Konzole pro venkovní jednotku, plastové lišty a plastové tvarovky, komunikační a napájecí kabel , odvod kondenzátu, doprava do 50 km. To vše je v uvedené ceně zahrnuto.  
  • Montáže klimatizací provádíme pouze v okruhu do 50 km od sídla firmy.
  • V uvedené ceně není konzole pro venkovní jednotku s umístěním na šikmou střechu.
  • Nabídka platí pouze pro rodinné domy.
  • V případě potřeby více instalačního materiálu,  bude tato částka účtována zvlášť dle nabídky, ceníku.
  • V případě zájmu, provádíme u zákazníka zaměření a konzultaci před realizací nezávazně zdarma. Znáte pak přesnou konečnou cenu a možnosti umístění klimatizace. 
  • Kvalitní montáž certifikovanou osobou ( F-plyny, Elektor, Pájení ), pájený spoj potrubí, pozáruční servis a opravy.

Nebo jednoduše zavolejte na 777 215 035.

}