Naše recenze na internetu

Na serveru Heureka.cz Na Google Na Seznam.cz

Montáž klimatizace Sinclair s jednou vnitřní klimatizační  jednotkou a jednou venkovní klimatizační jednotkou. Potrubí klimatizace včetně odvodu kondenzátu bylo vyvedeno plastovou lištou ven z místnosti. Venkovní kondenzační jednotka o chladícím výkonu        6,2 kW byla umístěna na plastovou podstavu. Klimatizace tak zajištuje příjemnou teplotu v domově seniorů. Klimatizační jednotka je schopna vychladit s chodby 4 samostatné přilehlé pokoje a navíc chlad proudí chodbou   až do jídelny vzdálené 10 metrů. Za nás tedy jednoduché a velmi účinné řešení.

Místo realizace: Uherský Ostroh 

Montáž klimatizace Toshiba v rozsahu dvou vnitřních klimatizačních jednotek a jedné společné venkovní multi split s výkonem 5,2 kW. Odvod vlhkosti klimatizace samospádem. Stavební úpravy a vrtací práce proběhli s odsáváním a bez poškození okolí.  Vzhledem k ordinačním hodinám jsme zakázku realizovali přes víkend a za 2 dny jsme jí krásně bez problémů stihli.


Místo realizace: Boršice.


Montáž klimatizace Toshiba Seiya New o chladícím výkonu 2,0 kW  v rozsahu dvou vnitřních klimatizačních jednotek a dvou venkovních klimatizačních jednotek. Potrubí klimatizace spolu s odvodem kondenzátu klimatizace samospádem, bylo svedeno plastovou lištou k venkovním klimatizačním jednotkám a dále mimo balkon. Pro jednu vnitřní klimatizační jednotku bylo nutné vytvořit pomocí desky kolmou stěnu, aby bylo možné tuto jednotku do místnosti umístit.


Místo realizace:  Koryčany.

Montáž split klimatizační nástěnné jednotky Toshiba o chladícím výkonu 3,3 kW a jedné venkovní kondenzační klimatizační jednotky. Chladící potrubí klimatizace a odvod kondenzátu klimatizace bylo provedeno s uložením do plastové lišty  samospádem k venkovní klimatizační jednotce. Tato montáž je provedena ve dřevostavbě a pro zamezení přenosu vibrací od venkovní jednotky, byla venkovní klimatizační jednotka ukotvena na zděném betonovém podsklepení domu.

Místo realizace:  Zlín.

Montáž klimatizace v rozsahu jedné vnitřní nástěnné jednotky Toshiba Seiya NEW A++ a jedné venkovní kondenzační klimatizační jednotky o výkonu 3,2 kW. Odvod kondenzátu klimatizace samospádem spolu s chladícím potrubím byl uložen do plastové lišty na povrch stěny. 


Místo realizace: Popovice.

Montáž klimatizace Toshiba Seiya New v rozsahu jedné vnitřní klimatizační jednotky o chladícím výkonu 4,2 kW. Klimatizační jednotka byla umístěna na chodbu odkud je schopna vychladit celé horní patro. Potrubí klimatizace spolu s odvodem kondenzátu klimatizce, bylo svedeno plastovou lištou přes přilehlou místnost až do venkovní kondenzační klimatizační jednotky. 


Místo realizace:  Modrá   ( Velehrad ).


Montáž klimatizace jedné vnitřní jednotky a jedné venkovní kondenzační jednotky o výkonu 3,5 kW proběhla v kulaté místnosti s jednoduchou montáží chladícího potrubí klimatizace pouze jedním prostupem přes obvodovou zeď. Kulatou místnost jsme pro estetické zavěšení vnitřní klimatizace doplnili o bílou desku která nám udělala rovinu.

Místo realizace: Buchlovice.

Montáž kazetové klimatizační jednotky s uložením do podhledu a venkovní klimatizační jednotky o chladícím výkonu 5,0 kW proběhla šetrným provedením.Odvod kondenzátu klimatizace v pevné odpadní trubce. Před realizací však bylo nutné připravit specifické kotvící prvky a způsob provedení stavebních úprav a vrtacích prací pro zavěšení venkovní klimatizační jednotky na jediné možné místo a to skleněná výloha. Umístěná klimatizační jednotka ve stropě s výdechem chladného vzduchu do čtyř směrů již skvěle chladí nejen potraviny, ale i zákazníky.


Místo realizace: Zlín.


Montáž vnitřní klimatizační jednotky o chladícím výkonu 4,5 kW a jedné klimatizační jednotky venkovní byla provedena ve 2 fázích. Chladící potrubí klimatizace bylo připraveno a uloženo do zdiva v rámci hrubé stavby před zhotovením omítek. Odvod kondenzátu vlhkosti klimatizace byl proveden samospádem. Ve druhé fázi bylo provedeno osazení vnitřní klimatizační jednotky na vymalovanou zeď a připojení venkovní kondenzační jednotky. Zakázka byla zajímavá tím, že pro vnitřní klimatizační jednotku bylo od začátku nedostatek místa a byl požadován větší chladicí výkon v rozměru 80cm, který skvěle dokáže vychladit větší podkrovní prostor, včetně přilehlé ložnice.


Místo realizace: Uherské Hradiště.

Montáž klimatizace dvou venkovních splitovích jednotek a 2 vnitřních klimatizačních jednotek nástěnných o výkonu 2,0 kW s chladícím klimatizačním potrubím uloženým do nevyužívaného komína proběhla v řadovém domku. Umístění venkovních klimatizačních jednotek na střeše domu zcela jistě nebude nikoho rušit. Odvod kondenzátu klimatizace byl řešen samospádem komínem do sklepa a zde napojen do odpadu. Odolné černé UV chráničky chrání chladící potrubí klimatizace před rozpadem tepelné izolace chladícího potrubí po dlouhou dobu.


Místo realizace: Staré Město u Uherského Hradiště.

Montáž klimatizační jednotky o chladícím výkonu 3,5 kW se skrytým chladícím potrubím byla od začátku skvěle promyšlena. Chladící potrubí za vnitřní klimatizační jednotkou bylo uloženo dovnitř zdiva včetně odvodu kondenzátu klimatizace. Chladící potrubí klimatizace bylo zdí vyvedeno mimo dům a pod zámkovou dlažbou uloženo do chráničky potrubí klimatizace do země. Venkovní kondenzační klimatizační jednotka byla umístěna mimo obývací zahradní prostory a nikoho vzhledem nerušila.

Místo realizace: Veselí nad Moravou.

Montáž vnitřní klimatizační jednotky v provedení parapetní jednotka o chladícím výkonu 4,5 kW a jedné venkovní kondenzační klimatizační jednotky byla provedena ve dvou fázích.

V rámci výstavby podkroví bylo připraveno chladící potrubí klimatizace a odvod vlhkosti klimatizace pomocí samospádu do okapu střechy. Z důvodu omezených možností výšky samospádu ( podlaha podkroví až okap v šikmé střeše bylo provedení odvodu vlhkosti klimatizace složité, ne však nemožné.


Místo realizace: Otrokovice.

Montáž venkovní multi-splitové klimatizační jednotky o topném výkonu 6,0 kW s připojením tří vnitřních klimatizačních jednotek o výkonu 2,0 kW, bylo řešeno uložením chladícího potrubí klimatizace na půdě. Odvod kondenzátu klimatizace od všech vnitřních jednotek byl řešen samospádem, bez nutnosti použití čerpadla kondenzátu.


Místo realizace: Zlín.


Montáž tří splitových klimatizačních jednotek o chladícím výkonu každé klimatizace 3,5 kW.

Chladící potrubí klimatizace bylo uloženo do plastové lišty a odvod vlhkosti klimatizace samospádem spolu s potrubím směřujícím k venkovní jednotce klimatizace.


Místo realizace: Napajedla.

Montáž klimatizace multi-split o chladícím výkonu 8,0 kW s napojením čtyř vnitřních nástěnných klimatizačních jednotek o výkonu 2,5 kW. Chladící potrubí klimatizace spolu s odvodem kondenzátu, bylo řešeno uložením do plastové lišty. S umístěním venkovní jednotky mimo balkon jsme majiteli vyšli vstříc.


Místo realizace: Uherský Ostroh.

Montáž venkovní kondenzační klimatizační jednotky o výkonu 16 kW a dvou vnitřních kazetových klimatizačních jednotek o výkonu 8,0 kW. Chladící potrubí klimatizace a vzájemné propojení systému pomocí restriktoru, bylo kompletně uloženo ve stropě v podhledu. Odvod kondenzátu klimatizace v pevném potrubí pomocí samovolného odtoku.


Místo realizace : Kroměříž.

Montáž dvou venkovních multi- splitových klimatizačních kondenzačních jednotek o chladícím výkonu 8 kW +8 kW s napojením 6 kusů vnitřních klimatizačních nástěnných jednotek a dvou klimatizačních jednotek kazetových umístěných ve stropě. Realizace probíhala ve více fázích od přípravy potrubí a odvodu kondenzátu v rámci hrubé stavby, dále osazování klimatizačních kazetových jednotek do stropu před zaklopením sádrokartonu, osazováním vnitřních nástěnných klimatizačních jednotek na vymalovanou zeď a finální dopojení venkovních klimatizačních jednotek s následnou tlakovou zkouškou těsnosti systému a zprovozněním.


Místo realizace : Brno.

Služby pro zákazníka.

Klimatizace na topení                                                                                            Úsporné klimatizace
Montáž klimatiace
Prodej klimatizace s montáží
Split klimatizace
Příslušenství pro klimatizace
Potrubí klimatizace
Konzole pro klimatizace
Čištění a dezinfekce klimatizace
Montážní materiál pro klimatizace
Odsátí chladiva z klimatizace
Odčerpání chladiva z klimatizace
Odborná montáž klimatizace
Odborná demontáž klimatizace 
Tlaková zkouška klimatizace
Tlaková zkouška potrubí klimatizace
Uzavření potrubí klimatizace
Split klimatizace s invrtorem
Nástěnná klimatizace
Klimatizace Toshiba
Klimatizace Daikin
Klimatizace Sinclair
Klimatizace Gree
Klimatizace Aux
Klimatizace Fujitsu
Klimatizace Mitsubischi
Klimatizace Samsung
Klimatizace Lg
Klimatizace midea
Klimatizace York
Klimatizace panasonic
Klimatizace Hitachi
Oprava klimatizace Uherské Hradiště
Montáž klimatizace Uherské Hradiště
Prodej klimatizace Uherské Hradiště
Klimatizace na topení Uherské Hradiště
Klimatizace Toshiba Uherské Hradiště
Klimatizace Sinclair Uherské Hradiště
Klimatizace Daikin Uherské Hradiště
Klimatizace Samsung Uherské Hradiště
Klimatizace Aux Uherské Hradiště
Klimatizace gree Uherské Hradiště
Demontáž klimatizace
Přesunutí klimatizace
Příprava potrubí pro klimatizace
Příprava klimatizace
Návrh klimatizace
Levná montáž klimatizace Uherské Hradiště
Kvalitní montáž klimatizace Uherské Hradiště
Klimatizace na topení
Jak vybrat klimatizace na topení
Topný faktor COP
Topný faktor SCOP
Klimatizace na vytápění A++
Klimatizace na vytápění A+++
Klimatizace s vytápěním do -25°C
Tichá klimatizace