Naše recenze na internetu

Na serveru Heureka.cz Na Google Na Seznam.cz

Montáž klimatizace Toshiba v rozsahu dvou vnitřních klimatizačních jednotek a jedné společné venkovní multi split s výkonem 5,2 kW. Odvod vlhkosti klimatizace samospádem. Stavební úpravy a vrtací práce proběhli s odsáváním a bez poškození okolí.  Vzhledem k ordinačním hodinám jsme zakázku realizovali přes víkend a za 2 dny jsme jí krásně bez problémů stihli.


Místo realizace: zdravotní ordinace Boršice.Montáž klimatizace jedné vnitřní jednotky a jedné venkovní kondenzační jednotky o výkonu 3,5 kW proběhla v kulaté místnosti s jednoduchou montáží chladícího potrubí klimatizace pouze jedním prostupem přes obvodovou zeď. Kulatou místnost jsme pro estetické zavěšení vnitřní klimatizace doplnili o bílou desku která nám udělala rovinu.

Místo realizace: Buchlovice.

Montáž kazetové klimatizační jednotky s uložením do podhledu a venkovní klimatizační jednotky o chladícím výkonu 5,0 kW proběhla šetrným provedením.Odvod kondenzátu klimatizace v pevné odpadní trubce. Před realizací však bylo nutné připravit specifické kotvící prvky a způsob provedení stavebních úprav a vrtacích prací pro zavěšení venkovní klimatizační jednotky na jediné možné místo a to skleněná výloha. Umístěná klimatizační jednotka ve stropě s výdechem chladného vzduchu do čtyř směrů již skvěle chladí nejen potraviny, ale i zákazníky.


Místo realizace: Zdravá výživa Zlín.


Montáž vnitřní klimatizační jednotky o chladícím výkonu 4,5 kW a jedné klimatizační jednotky venkovní byla provedena ve 2 fázích. Chladící potrubí klimatizace bylo připraveno a uloženo do zdiva v rámci hrubé stavby před zhotovením omítek. Odvod kondenzátu vlhkosti klimatizace byl proveden samospádem. Ve druhé fázi bylo provedeno osazení vnitřní klimatizační jednotky na vymalovanou zeď a připojení venkovní kondenzační jednotky. Zakázka byla zajímavá tím, že pro vnitřní klimatizační jednotku bylo od začátku nedostatek místa a byl požadován větší chladicí výkon v rozměru 80cm, který skvěle dokáže vychladit větší podkrovní prostor, včetně přilehlé ložnice.


Místo realizace: Uherské Hradiště.

Montáž klimatizace dvou venkovních splitovích jednotek a 2 vnitřních klimatizačních jednotek nástěnných o výkonu 2,0 kW s chladícím klimatizačním potrubím uloženým do nevyužívaného komína proběhla v řadovém domku. Umístění venkovních klimatizačních jednotek na střeše domu zcela jistě nebude nikoho rušit. Odvod kondenzátu klimatizace byl řešen samospádem komínem do sklepa a zde napojen do odpadu. Odolné černé UV chráničky chrání chladící potrubí klimatizace před rozpadem tepelné izolace chladícího potrubí po dlouhou dobu.


Místo realizace: Staré Město u Uherského Hradiště.

Montáž klimatizační jednotky o chladícím výkonu 3,5 kW se skrytým chladícím potrubím byla od začátku skvěle promyšlena. Chladící potrubí za vnitřní klimatizační jednotkou bylo uloženo dovnitř zdiva včetně odvodu kondenzátu klimatizace. Chladící potrubí klimatizace bylo zdí vyvedeno mimo dům a pod zámkovou dlažbou uloženo do chráničky potrubí klimatizace do země. Venkovní kondenzační klimatizační jednotka byla umístěna mimo obývací zahradní prostory a nikoho vzhledem nerušila.

Místo realizace: Veselí nad Moravou.

Montáž vnitřní klimatizační jednotky v provedení parapetní jednotka o chladícím výkonu 4,5 kW a jedné venkovní kondenzační klimatizační jednotky byla provedena ve dvou fázích.

V rámci výstavby podkroví bylo připraveno chladící potrubí klimatizace a odvod vlhkosti klimatizace pomocí samospádu do okapu střechy. Z důvodu omezených možností výšky samospádu ( podlaha podkroví až okap v šikmé střeše bylo provedení odvodu vlhkosti klimatizace složité, ne však nemožné.


Místo realizace: Otrokovice.

Montáž venkovní multi-splitové klimatizační jednotky o topném výkonu 6,0 kW s připojením tří vnitřních klimatizačních jednotek o výkonu 2,0 kW, bylo řešeno uložením chladícího potrubí klimatizace na půdě. Odvod kondenzátu klimatizace od všech vnitřních jednotek byl řešen samospádem, bez nutnosti použití čerpadla kondenzátu.


Místo realizace: Zlín.


Montáž tří splitových klimatizačních jednotek o chladícím výkonu každé klimatizace 3,5 kW.

Chladící potrubí klimatizace bylo uloženo do plastové lišty a odvod vlhkosti klimatizace samospádem spolu s potrubím směřujícím k venkovní jednotce klimatizace.


Místo realizace: Thermont Napajedla.

Montáž klimatizace multi-split o chladícím výkonu 8,0 kW s napojením čtyř vnitřních nástěnných klimatizačních jednotek o výkonu 2,5 kW. Chladící potrubí klimatizace spolu s odvodem kondenzátu, bylo řešeno uložením do plastové lišty. S umístěním venkovní jednotky mimo balkon jsme majiteli vyšli vstříc.


Místo realizace: Uherský Ostroh.

Montáž venkovní kondenzační klimatizační jednotky o výkonu 16 kW a dvou vnitřních kazetových klimatizačních jednotek o výkonu 8,0 kW. Chladící potrubí klimatizace a vzájemné propojení systému pomocí restriktoru, bylo kompletně uloženo ve stropě v podhledu. Odvod kondenzátu klimatizace v pevném potrubí pomocí samovolného odtoku.


Místo realizace : jídelna Kroměříž.

Montáž dvou venkovních multi- splitových klimatizačních kondenzačních jednotek o chladícím výkonu 8 kW +8 kW s napojením 6 kusů vnitřních klimatizačních nástěnných jednotek a dvou klimatizačních jednotek kazetových umístěných ve stropě. Realizace probíhala ve více fázích od přípravy potrubí a odvodu kondenzátu v rámci hrubé stavby, dále osazování klimatizačních kazetových jednotek do stropu před zaklopením sádrokartonu, osazováním vnitřních nástěnných klimatizačních jednotek na vymalovanou zeď a finální dopojení venkovních klimatizačních jednotek s následnou tlakovou zkouškou těsnosti systému a zprovozněním.


Místo realizace : Brno.