Jak je to u nás se zárukou ?              Myslíte, že naše záruka 3 roky je málo?


Záruka 3 roky na klimatizace.

Naše záruka 3 roky na klimatizace,                      není podmíněna pravidelným servisem klimatizace 1x ročně.       


Záruka 5 let na klimatizace.

V případě zájmu zákazníka, jsme schopni poskytnout záruku 5 let. Podmínkou této záruky je placený servis klimatizace 1x ročně.Konkurenční firma nabízí záruku 5 let, 7 let a to je lepší?

Problém bude asi v tom, že tato délka záruky je podmíněna pravidelnými prohlídkami klimatizace - tedy servisem 1 x nebo 2x ročně dle způsobu použití. Každá firma má jiné podmínky.

Aby jste tedy záruku 5 let dostali, počítejte s tím, že zaplatíte                      například 5 x 2000 kč za pravidelné povinné prohlídky klimatizace.      Tedy pořizovací cena bude za prohlídky o 10 000 Kč bez DPH více.                Vaši záruku 5 let si zaplatíte.

Myslíte si, že pravidelná prohlídka klimatizace za 2 000 Kč včetně dopravy, dezinfekce, kontroly chodu, rozebrání zařízení a vyčištění se dá zvládnout za 45 minut ? ( jak se říká rychlá kontrola :)  Myslím že nelze.

Naše záruka 3 roky na klimatizace, není podmíněna pravidelným servisem klimatizace 1x ročně.                                                                               Naše pořizovací cena klimatizace obsahuje záruku 3 roky.


Jak je to u nás se servisem klimatizace ?
V případě zájmu zákazníka, jsme schopni poskytnout záruku 5 let. Podmínkou této záruky je placený servis klimatizace                                                           1x ročně za cenu 3000 Kč bez DPH.

Zde uvádíme čištění venkovní a vnitřní jednotky, kontrolu chodu zařízení.

Pokud si u nás objednáte servis klimatizace za 3 000 Kč bez DPH,                 máte v ceně dopravu, dezinfekční prostředky a práci cca 3 hodiny. Rozebereme vnitřní klimatizaci i venkovní jednotku, vyfoukáme vzduchem, vyčistíme dezinfekcí, pak čistou vodou a složíme. Zkontrolujeme provozní stavy, chybová hlášení, následně systém uvedeme postupně do provozu v režimu topení a chlazení a v obou případech měříme proud motoru kompresoru a teplotu.              Vyhodnotíme těsnost systému a vystavíme servisní protokol,                   nebo servisní záruční protokol pro 5 letou záruku.

Takový servis a kontrolu jakou děláme mi, nelze zvládnout za 45 minut jak uvádí konkurence. 

Tento servis záleží vždy na zákazníku, zda o něj má zájem či nikoliv.      Tedy pro záruku 3 roky není povinný.

Běžné čištění filtrů vnitřní jednotky  by si měl zákazník provádět sám.   Dle používání třeba 1x za měsíc.                                                                Zabere to 5 minut a vše je uvedeno v návodu obsluhy klimatizace. Klimatizaci si tak udržujete čistou a spotřebu enerie nízkou.

Naši zákazníci jsou o čištění klimatizace a servise vždy poučeni při předání  klimatizace a zaškolení obsluhy.

Pokud je venkovní i vnitřní jednotka čistá a těsná, není co servisovat.


Způsob provedení montáže klimatizace naší firmou.

Vnitřní klimatizaci spojujeme s chladícím potrubím bez šroubového spoje. ( šroubový spoj - zde může docházet k úniku chladiva )  Klimatizace a potrubí je spájena natvrdo bez šoubového spoje . Při tomto pájení používáme ochranou atmosféru dusíku, aby byla zachována čistota potrubí !  Čistota potrubí může ovlivnit životnost chodu klimatizace. ( Zejména může zničit a poškodit motor kompresor venkovní jednotky).   V některých případech, než uvedeme klimatizaci do provozu, celí systém natlakujeme na 40 barů dusíkem a necháme na měřícím přístroji 24 hodin. Teprve další den, uvedeme klimatizaci do provozu. Tlaková zkouška těsnosti. Máte jistotu, že by se nemělo chladivo v budoucnu ztrácet. Chladivo se do klimatizace nedoplňuje,  při kvalitní montáži vydrzí v klimatizaci klidně 20 let bez nutnosti doplnění. Toto zprovoznění klimatizace další den zabere i s předáním a zaškolením obsluhy hodinku, dopoledne, nebo navečer dle domluvy.  Tohle je kvalitní montáž ! Udělá Vám konkurence to samé ? 

Takovou naši montáž nelze zvládnout za 3 hodiny, jak se píší recenze na jiné  firmy - kluci byli šikovní a vysáli nepořádek a za 3 hodiny bylo hotovo.  :) 

Takže tak je to u nás se zárukou a montáží.