Konzultace a zaměření

Před samotnou instalací klimatizace můžete požádat o nezávaznou konzultaci a zaměření zdarma. Budete znát možnosti, jakým způsobem lze instalace klimatizace u Vás provést, budete znát cenu na základě zvoleného typu klimatizace, značky a výkonu, dále potřebného množství materiálu a časové náročnosti instalace.

Ceny klimatizací na tomto webu jsou uvedeny včetně montáže a materiálu.  Záruka dle požadavku zákazníka 3 až 5 let na všechny klimatizace.

Nabízíme také montáže klimatizací, které byli zakoupeny u jiného prodejce. Více informací zde v článku.Cenová nabídka

Časovou náročnost instalace, určuje vhodné umístění vnitřní jednotky a její propojení s jednotkou venkovní. Propojení mezi vnitřní a venkovní jednotkou klimatizace se provádí měděným potrubím v izolaci, napájecím a komunikačním kabelem, odvodem kondenzátu. To vše můžete mít uloženo v plastové liště, nebo uloženo a zasekáno ve zdi.

V cenové nabídce máte podrobně uveden typ klimatizace a její výkon, množství materiálu potřebného pro danou montáž a cenu montáže.

Pokud tedy máte jednoduchou montáž pouze přes obvodovou zeď, není co řešit. V místnosti máte vnitřní jednotku a na druhé straně zdi jednotku venkovní. Jednoduchá a estetická montáž s minimální časovou náročností.

Více o cenách

Montáž klimatizace

Způsob provedení montáže klimatizace naší firmou.

Vnitřní klimatizaci spojujeme s chladícím potrubím bez šroubového spoje. ( šroubový spoj - zde může docházet k úniku chladiva )  Klimatizace a potrubí je spájena natvrdo bez šoubového spoje . Při tomto pájení používáme ochranou atmosféru dusíku, aby byla zachována čistota potrubí !  Čistota potrubí může ovlivnit životnost chodu klimatizace. ( Zejména může zničit a poškodit motor kompresor venkovní jednotky).   V některých případech, než uvedeme klimatizaci do provozu, celí systém natlakujeme na 40 barů dusíkem a necháme na měřícím přístroji 24 hodin. Teprve další den, uvedeme klimatizaci do provozu. Tlaková zkouška těsnosti. Máte jistotu, že by se nemělo chladivo v budoucnu ztrácet. Chladivo se do klimatizace nedoplňuje,  při kvalitní montáži vydrzí v klimatizaci klidně 20 let bez nutnosti doplnění. Toto zprovoznění klimatizace další den zabere i s předáním a zaškolením obsluhy hodinku, dopoledne, nebo navečer dle domluvy.  Tohle je kvalitní montáž ! Udělá Vám konkurence to samé ? 

Takovou naši montáž nelze zvládnout za 3 hodiny, jak se píší recenze na jiné  firmy - kluci byli šikovní a vysáli nepořádek a za 3 hodiny bylo hotovo.  :) 

Takže tak je to u nás se zárukou a montáží. 

Více o montáži

Servis klimatizace

Nabízíme servis a opravy klimatizací. 

Cenu za opravu klimatizace, potřebný náhradní díl a časovou náročnost ceníme nezávazně zdarma vždy před opravou. 

Více o servisu

Katalogy výrobců

Tato stránka nabízí přehledný katalog jednotlivých výrobců klimatizačních zařízení. Zde najdete informace o produktech, které jednotliví výrobci nabízejí, včetně technických specifikací typů klimatizací.

Katalogy výrobců klimatizací