Klimatizace TOSHIBA SEIYA RAS-B16E2KVG-E + RAS-16E2AVG-E


Klimatizace Toshiba 150 m3 Doporučujeme.
Klimatizace Toshiba za akční cenu s montáží. Základní řada Toshiba SEIYA NEW. Třída energetické účinnosti A++ v režimu chlazení i topení nabízí úsporný provoz. Spolehlivé zařízení Toshiba s nízkou hlučností venkovní jednoty, hlučnost vnitřní jednotky od 21 dBA a více, dle zvoleného režimu ventilátoru, plynulé řízení výkonu a přesné udržování teploty v místnosti. Jednotky se základní filtrací vzduchu + Filtry Ultra Fresh pro eliminaci pachů. Vysušování výparníku vnitřní jednotky po vypnutí jednotka předchází vzniku plísní a usazování bakterií. Nový ovladač s více funkcemi dle návodu obsluhy. Například tlačítko tichý chod pro snížení hluku venkovní jednotky v noci, Tlačítko režimu komfortní spánek, Tlačítko tichého režimu QUIET, Tlačítko ekonomického režimu ECO, Temperace prostoru + 8°C. V případě zájmu je možné dokoupit Wifi modul pro ovládání jednotky dálkově pomocí telefonu za cenu 2800 Kč včetně DPH. V případě pořízení Wifi získáte možnost monitorování spotřeby energie a další funkce. Klimatizace Toshiba doporučujeme pro jejich kvalitu..

Cena vč. DPH (12%) 44 531 Kč 39 760 Kč bez DPH (12%)
Cena zahrnuje montáž klimatizace!

Záruka na klimatizace je 3 roky, nebo 5 let dle podmínek záruky.

  • Cena je uvedena za dodávku a montáž klimatizace včetně 3 metrů chladícího potrubí a uvedení do provozu.  Konzole pro venkovní jednotku, plastové lišty a plastové tvarovky, komunikační a napájecí kabel , odvod kondenzátu, doprava do 50 km. To vše je v uvedené ceně zahrnuto.  
  • Montáže klimatizací provádíme pouze v okruhu do 50 km od sídla firmy.
  • V uvedené ceně není konzole pro venkovní jednotku s umístěním na šikmou střechu.
  • Nabídka platí pouze pro rodinné domy.
  • V případě potřeby více instalačního materiálu,  bude tato částka účtována zvlášť dle nabídky, ceníku.
  • V případě zájmu, provádíme u zákazníka zaměření a konzultaci před realizací nezávazně zdarma. Znáte pak přesnou konečnou cenu a možnosti umístění klimatizace. 
  • Kvalitní montáž certifikovanou osobou ( F-plyny, Elektor, Pájení ), pájený spoj potrubí, pozáruční servis a opravy.

Nebo jednoduše zavolejte na 777 215 035.

}