Klimatizace TOSHIBA Shorai Edge RAS-B13J2KVSG-E + RAS-13J2AVSG-E1


Klimatizace Toshiba 90 m3.
Klimatizace TOSHIBA Shorai Edge Třída A+++ v režimu chlazení / třída A+++ v režimu topení, bílá matná barva jednotky s nadčasovými hranami , Ultra Pure Filter - filtrační pásky s přírodními látkami.Funkce samočištění proti plísním a bakteriím.Speciální hladký povrch výměníku „dustless coil“.Funkce PowerSelect – volba max příkonu/výkonu.Funkce ECO, HiPower, Temperování 8°C a programátor týdenního provozu.Automatický restart po výpadku napětí. V případě zájmu je možné dokoupit Wifi modul pro ovládání jednotky dálkově pomocí telefonu za cenu 2800 Kč včetně DPH. ( monitoring spotřeby u této jednotky nelze ) Spolehlivé zařízení Toshiba s nízkou hlučností venkovní jednoty, hlučnost vnitřní jednotky od 19 dBA a více, dle zvoleného režimu ventilátoru.

Cena vč. DPH (12%) 44 979 Kč 40 160 Kč bez DPH (12%)
Cena zahrnuje montáž klimatizace!

Záruka na klimatizace je 3 roky, nebo 5 let dle podmínek záruky.

  • Cena je uvedena za dodávku a montáž klimatizace včetně 3 metrů chladícího potrubí a uvedení do provozu.  Konzole pro venkovní jednotku, plastové lišty a plastové tvarovky, komunikační a napájecí kabel , odvod kondenzátu, doprava do 50 km. To vše je v uvedené ceně zahrnuto.  
  • Montáže klimatizací provádíme pouze v okruhu do 50 km od sídla firmy.
  • V uvedené ceně není konzole pro venkovní jednotku s umístěním na šikmou střechu.
  • Nabídka platí pouze pro rodinné domy.
  • V případě potřeby více instalačního materiálu,  bude tato částka účtována zvlášť dle nabídky, ceníku.
  • V případě zájmu, provádíme u zákazníka zaměření a konzultaci před realizací nezávazně zdarma. Znáte pak přesnou konečnou cenu a možnosti umístění klimatizace. 
  • Kvalitní montáž certifikovanou osobou ( F-plyny, Elektor, Pájení ), pájený spoj potrubí, pozáruční servis a opravy.

Nebo jednoduše zavolejte na 777 215 035.

}