Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


ZÁRUKA

Jak je to u nás se zárukou ?

Myslíte si, že naše záruka 3 roky je málo?

Že konkurenční firma nabízí záruku 5 let, 7 let a to je lepší?

Problém bude asi v tom, že tato délka záruky je podmíněna                                                              pravidelnými prohlídkami tedy servisem 1 x nebo 2x ročně                                                                        dle způsobu použití. ( každá firma má jiné podmínky )

Aby jste tedy záruku 5 let dostali, počítejte s tím, že zaplatíte například 5 x 1500 kč za prohlídky klimatizace.     Tedy pořizovací cena bude za prohlídky o 7 500 Kč bez DPH více.                                    Tedy vaši záruku 5 let si zaplatíte.

Myslíte si, že prohlídka za 1500 Kč včetně dopravy, desinfekce, kontroly chodu, rozebrání zařízení a vyčištění se dá zvládnout za 45 minut ? ( jak se říká rychlá kontrola :)  Myslím že nelze.

Jak je to u nás se servisem?

Zde uvádíme čištění venkovní a vnitřní jednotky, kontrolu chodu funkčního zařízení.

Pokud si u nás objednáte servis klimatizace za 2500 Kč bez DPH, ( Servis klimatizace v záruční době, doprava do 50 km od sídla firmy), máte v ceně dopravu, desinfekční prostředky a práci cca 3 hodiny dle dostupnosti zařízení.  Rozebereme vnitřní i venkovní jednotku, vyfoukáme vzduchem, vyčistíme desinfekcí, pak čistou vodou a složíme. Zkontrolujeme provozní stavy, chybová hlášení, následně systém uvedeme postupně do provozu v režimu topení a chlazení a v obou případech měříme proud, teplotu a tlak. Vyhodnotíme těsnost systému a vystavíme servisní protokol.

Takový servis, nelze zvládnout za 1 hodinu.

Tento servis záleží vždy na zákazníku, zda o něj má zájem či nikoliv. Tedy není povinný.

Naše záruka 3 roky na klimatizace, není podmíněna tímto servisem zařízení 1x ročně.

Pokud dáme záruku 3 roky s podmínkou servisu 1x ročně, jsou to důvody nepřetržitého provozu serverovny a jiné, toto je  vždy uvedeno v cenové nabídce na klimatizaci.

Běžné čištění filtrů by si měl zákazník provádět sám dle používání třeba  1x za 3 měsíce.

Zabere to 5 minut a vše je uvedeno v návodu obsluhy klimatizace.

Naši zákazníci jsou o servise vždy poučeni při předání klimatizace a zaškolení obsluhy.

Pokud je venkovní i vnitřní jednotka čistá a těsná, není co servisovat.

Může se totiš stát, že po servise se za měsíc pokazí elektronika vnitřní jednotky, která se skládá z 500 kusů součástek, které nemáte možnost zkontrolovat.

Elektronika vnitřní jednotky klimatizace, dle různých značek, cena cca 2000 Kč.

Naše záruka je tedy 3 roky, ale za nižší cenu nebo stejnou cenu dodáváme oproti konkurenci kvalitnější klimatizační zařízení například Toshiba .

U větších firem stojí cenově nejdostupnější klimatizace tolik, kolik u nás Toshiba. Dále si zakládáme na precizní montáži a uvedení systému do provozu, což je pro životnost klimatizace nejdůležitější.  Jinak řečeno - nemontujeme na záruku aby to vydrželo, ale na životnost.

Vnitřní klimatizaci spojujeme s potrubím bez šroubového spoje - tedy je spájena natvrdo. Při tomto pájení používáme ochranou atmosféru dusíku, aby byla zachována čistota potrubí. V nekterých případech, než uvedeme klimatizaci do provozu, celí systém natlakujeme na 40 barů dusíkem a necháme na měřícím přístroji 24 hodin. Teprve další den, uvedeme klimu do provozu. Z hlediska bezpečnosti provozu a těsnosti systému víte, že pro tuto montáž už více udělat nemůžete. Máte jistotu, že by se nemělo chladivo v budoucnu ztrácet. Toto zprovoznění klimatizace další den zabere i s předáním a zaškolením obsluhy hodinku, dopoledne, navečer dle domluvy. 

Takovou montáž nelze zvládnout za 3 hodiny.  Jak se píší recenze že firma byla šikovná a rychlá a vysáli nepořádek a za 3 hodiny bylo hotovo.  :)

Takže tak je to u nás se zárukou a montáží. 

Jsme menší firma, proto jsou naše kapacity v létě omezeny, nikam se v létě nehoníme a jedeme si ve stejném tempu jako nyní. Stav pracovníků nenavyšujeme-  kvůli praxi a kvalitě. Pokud tedy poptáte klimu u nás aš v létě, nelze zaručit, že bude prostor pro realizaci a cena za služby stejná jako nyní. 

Těsnost systému - tlaková zkouška.

Myslíte si, že je potřeba chladivo do chladícího okruhu doplňovat ?

Třeba jednou za 2 roky alespoň trošku ( 40 gramů ) ?  Ne, to je špatně.

Těsný systém nepotřebuje doplnit žádné chladivo.

Chladivo dodané z výroby, které klimatizace při instalaci již obsahuje, vydrží po celou dobu životnosti klimatizace, třeba i 15 let bez doplnění.

Provádíme precizní montáže - bez nutnosti doplňovat chladivo již 12 let.

Chladivo je potřeba doplnit pouze v případě úniku, tedy úniku vzniklém v důsledku závady, prasknutí trubky, sváru, nebo také postupným únikem vzniklím v důsledku zanedbané instalace šroubového spoje, přetažení spoje, prasknutí spoje a podobně. Důležité je, něž chladivo doplníte, najít místo úniku a opravit jej, což může být časově náročné, nejenom z hlediska rozebrání systému do základu a nalezením a opravením onoho místa, ale také následnou kontrolou a  natlakováním systému například na  24 hodin / 40 barů.

 

Nezávazná poptávka - napište nám pomocí formuláře níže. Montáže klimatizací provádíme v okruhu do 50 km od Uherského Hradiště. 777 215 035
Jméno a příjmení: *
Město a psč: *
Telefonní kontakt: *
E-mail: *
Souhlasíte se zpracováním osobních údajů: *
O jakou klimatizaci máte zájem: *
Budete využívat klimu celoročně také k vytápění: *
Jedná se o dům nebo byt: *
Pokud již máte zařízení vybráno, uveďte:
Objem místností v m3, které chcete chladit: *
Světová orientace místnosti + počet oken v m2 :
Vzdálenost mezi vnitřní a venkovní jednotkou : *
CU chladící potrubí bude uloženo: *
Odvod kondenzátu z vnitřních jednotek: *
Venkovní jednotka bude umístěna: *
Venkovní jednotka bude umístěna ve výšce od země: *
Druh stavebního materiálu: *
Elektroinstalaci máte měděnou nebo hliníkovou :
Další připomínky, požadavky, otázky?:
Termín realizace :
Opište text z obrázku: *
captcha