Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. TOSHIBA
  3. TOSHIBA DAISEIKAI 9

TOSHIBA DAISEIKAI 9

KLIMATIZACE TOSHIBA DAISEIKAI 9 RAS 10                       Cena bez DPH 49 700 Kč.

Výkon 2,5 kW / 3,2 kW  do prostoru 75m3                             Cena uvedena bez montáže.     

 

KLIMATIZACE TOSHIBA DAISEIKAI 9 RAS 13                       Cena bez DPH 54 700 Kč.

Výkon 3,5 kW / 4,0 kW  do prostoru 90m3                             Cena uvedena bez montáže. 

 

KLIMATIZACE TOSHIBA DAISEIKAI 9 RAS 16                       Cena bez DPH 69 800 Kč.

Výkon 4,5 kW / 4,5 kW  do prostoru 120m3                             Cena uvedena bez montáže. 

 

Vlastnosti :

- Zařízení třídy HighTech Top Class

- El. třída 'A+++ / A+++'  INVERTOR  PAM + PWM

- DC hybridní invertorová technologie a kompresor Twin Rotary

- Aktivní elektrostatický Plasma filtr pro zachycování alergenů

- Ionizátor vzduchu pro tvorbu svěžího vzduchu

- Temperování na 8°C a omezení výkonu

- IAQ filtrační systém proti virům a bakteriím, samočistící funkce

- Hladký panel se vzorem dřeva a proud vzduchu do 4 směrů

- Provedení split nebo multi-split

- Automatický restart, servisní diagnostika

 

Filtrace a aktivní čistící systém.


 


 

 

Filtrační systém Plasma

- účinný elektrostatický filtr, který zachycuje i ty nejmenší částice organického i neorganického původu jako nejrůznější alergeny a bakterie.

 

 

Ionizátor vzduchu


Vědecké studie prokázaly, že záporné částice - ionty, obsažené ve vzduchu mají velmi příznivý vliv na naše zdraví. Odborně se tyto částice nazývají anionty a podporují celkovou látkovou výměnu, pozitivně působí při odbourávání napětí a stresu a přinášejí tělesnou a duševní svěžest. Ne náhodou se nejvíce záporných iontů vyskytuje v blízkosti moří, vodopádů, hor, borovicových lesů a nebo ve vzduchu po bouřce. Ideální koncentrace pro člověka odpovídá lesnímu prostředí a činí 2.000 iontů na cm3. V uzavřených místnostech je však situace tomuto ideálu velmi vzdálená. V bytech a kancelářích se nachází naopak mnoho zdrojů kladné ionizace. Znečištění vzduchu působením organických nebo anorganických vlivů vede k tomu, že vzduch obsahuje přebytek velkých kladných iontů na úkor malých záporných iontů. Nedochází-li při obohacování vzduchu zápornými ionty zároveň k čištění vzduchu, velké kladné ionty malé záporné ionty pohlcují, neutralizují a pak jako těžké částice např. prach klesají a usazují se na okolní plochy. Jednotky Daiseikaj jsou vybaveny nejen účinnou filtrací, ale i ionizátorem vzduchu, který dokáže vyrobit až 35.000 záporných iontů na cm3 vzduchu. Průměrná skutečná hodnota se pohybuje okolo 10.000 iontů na cm3, ale i tato hodnota odpovídá parametrům vzduchu v okolí vodopádů a převyšuje kvalitu lesního prostředí. Takové množství záporných iontů stačí, aby kompenzovalo přebytek kladných iontů, a aby byla dosažena kvalita vzduchu jako v těch nejčistších oblastech na Zemi. Tím Vám přinášíme maximální pohodu a příjemný pocit z čistého vzduchu.

 

Funkce samočištění - Po vypnutí jednotky je možnost ji vysušit.

Výsledkem je eliminace možnosti vzniku plísní a usazení bakterií. Tento zcela nový a velmi účinný systém redukuje vlhkost přímo na tepelném výměníku. Navenek se projevuje tak, že po vypnutí klimatizačního zařízení zůstává ventilátor vnitřní jednotky ještě přibližně dalších 20 minut v provozu. Po vysušení zbytkové vlhkosti se ventilátor sám automaticky vypne.

Montáže klimatizací a tepelných čerpadel vzduch-vzduch. Práce s tím související jako instalace, servis, údržba, oprava a jiné. Dodáváme značky Toshiba, Sinclair, Gree, Aux, Daikin, Fujitsu, LG, Samsung, a jiné dle požadavku. Instalaci klimatizací a tepelných čerpadel vzduch-vzduch provádíme již 12 let. Působíme v Jihomoravském a Zlínském kraji. Zaměření a nezávazná nabídka zdarma.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz