Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » TOSHIBA » TOSHIBA DAISEIKAI 9 RAS-10PKVPG-E + RAS-10PAVPG-E


        

TOSHIBA DAISEIKAI 9 RAS-10PKVPG-E + RAS-10PAVPG-E

TOSHIBA SUPER DAISEIKAI 9 2,5 kW

DOPORUČUJEME

 

Číslo produktu: 241
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: Toshiba
Záruka dle dodavatele: 3 Roky
Výkon chlazení / topení: 2,5 / 3,2 kW
Určena do prostoru: 70 m3
Energetická třída: A+++ / A+++
Chladivo: R32
Cena s montáží a DPH 15%: na dotaz dle nabídky
Cena bez DPH: 39 250 Kč
Cena s DPH (21 %):
47 493 Kč

Vlastnosti :

- Zařízení třídy HighTech Top Class

- El. třída 'A+++ / A+++'  INVERTOR  PAM + PWM

- DC hybridní invertorová technologie a kompresor Twin Rotary

- Aktivní elektrostatický Plasma filtr pro zachycování alergenů

- Ionizátor vzduchu pro tvorbu svěžího vzduchu

- Temperování na 8°C a omezení výkonu

- IAQ filtrační systém proti virům a bakteriím, samočistící funkce

- Hladký panel se vzorem dřeva a proud vzduchu do 4 směrů

- Provedení split nebo multi-split

- Automatický restart, servisní diagnostika

 

Filtrace a aktivní čistící systém.


 


 

 

Filtrační systém Plasma

- účinný elektrostatický filtr, který zachycuje i ty nejmenší částice organického i neorganického původu jako nejrůznější alergeny a bakterie.

 

Ionizátor vzduchu


Vědecké studie prokázaly, že záporné částice - ionty, obsažené ve vzduchu mají velmi příznivý vliv na naše zdraví. Odborně se tyto částice nazývají anionty a podporují celkovou látkovou výměnu, pozitivně působí při odbourávání napětí a stresu a přinášejí tělesnou a duševní svěžest. Ne náhodou se nejvíce záporných iontů vyskytuje v blízkosti moří, vodopádů, hor, borovicových lesů a nebo ve vzduchu po bouřce. Ideální koncentrace pro člověka odpovídá lesnímu prostředí a činí 2.000 iontů na cm3. V uzavřených místnostech je však situace tomuto ideálu velmi vzdálená. V bytech a kancelářích se nachází naopak mnoho zdrojů kladné ionizace. Znečištění vzduchu působením organických nebo anorganických vlivů vede k tomu, že vzduch obsahuje přebytek velkých kladných iontů na úkor malých záporných iontů. Nedochází-li při obohacování vzduchu zápornými ionty zároveň k čištění vzduchu, velké kladné ionty malé záporné ionty pohlcují, neutralizují a pak jako těžké částice např. prach klesají a usazují se na okolní plochy. Jednotky Daiseikaj jsou vybaveny nejen účinnou filtrací, ale i ionizátorem vzduchu, který dokáže vyrobit až 35.000 záporných iontů na cm3 vzduchu. Průměrná skutečná hodnota se pohybuje okolo 10.000 iontů na cm3, ale i tato hodnota odpovídá parametrům vzduchu v okolí vodopádů a převyšuje kvalitu lesního prostředí. Takové množství záporných iontů stačí, aby kompenzovalo přebytek kladných iontů, a aby byla dosažena kvalita vzduchu jako v těch nejčistších oblastech na Zemi. Tím Vám přinášíme maximální pohodu a příjemný pocit z čistého vzduchu.

 

Funkce samočištění - Po vypnutí jednotky je možnost ji vysušit.

Výsledkem je eliminace možnosti vzniku plísní a usazení bakterií. Tento zcela nový a velmi účinný systém redukuje vlhkost přímo na tepelném výměníku. Navenek se projevuje tak, že po vypnutí klimatizačního zařízení zůstává ventilátor vnitřní jednotky ještě přibližně dalších 20 minut v provozu. Po vysušení zbytkové vlhkosti se ventilátor sám automaticky vypne.