Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

 

 


 

  
Úvod » DAIKIN » DAIKIN FTXJ35MS + RXJ35M


        

DAIKIN FTXJ35MS + RXJ35M

DOPORUČUJEME

 

Číslo produktu: 4011
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: DAIKIN
Záruka dle dodavatele: 3 Roky
Výkon chlazení / topení: 3,5 / 4,0 kW
Určena do prostoru: 90 m3
Energetická třída: A++ / A++
Chladivo: R32
Cena s montáží a DPH 15%: na dotaz dle nabídky
Cena bez DPH: 60 284 Kč
Cena s DPH (21 %):
72 944 Kč

- Provedení split, multi-split s výrobou v ČR

- Inteligentní funkce + ovládání přes WIFI v ceně zařízeníKompletní technické specifikace níže:


 

 

Klimatizační jednotka Daikin Emura od společnosti Daikin je pozoruhodným spojením kvalitního designu a technické dokonalosti.


Díky svému ultra tenkému profilu a elegantní povrchové úpravě, která je k dispozici v matné krystalicky bílé barvě či v podobě pískovaného hliníku, bude vhodným doplňkem do jakéhokoliv interiéru.

 

Vynikající vzhled však v žádném případě nemá negativní vliv na výkon. Můžete se spolehnout, že klimatizace Daikin Emura, která byla navržena v Evropě a pro evropské podnebí, vám zajistí v jakémkoliv ročním období příjemné klima a konstantní úroveň vlhkosti.

 

Klimatizace Daikin Emura vám umožňuje profitovat z nejnovější inovace v oboru inteligentního řízení klimatu. Technologie invertoru, kterou společnost Daikin používá, umožňuje rychlejší vychlazení / vyhřátí místnosti na požadovanou teplotu a zároveň umožňuje stabilnější udržování teploty bez větších výkyvů.

 

Teplota v místnosti je neustále monitorována a klimatizace rovnoměrně a rychle zajišťuje požadované vytápění nebo chlazení - to vše při menším počtu cyklů spouštění / zastavování a při nižší spotřebě energie. Ve skutečnosti tak můžete snížit své náklady na energii ažo 30 % ročně.


 

 

 

 

Vnější jednotku je možné instalovat na střechu, terasu, vnější stěnu. Díky speciální antikorozní

povrchové úpravě ventilátoru a tepelného výměníku odolává vnější jednotka kyselým dešťům a koroziv důsledku působení soli.Dodatečnou ochranu pak navíc představuje nerezový plech pod jednotkou.


 


Tepelná čerpadla vzduch-vzduch získávají 75 % své využitelné energie z obnovitelného zdroje: okolního vzduchu, který je jak obnovitelným, tak nevyčerpatelným zdrojem. Tepelná čerpadla sice také spotřebovávají elektrickou energii na svůj provoz, avšak tu lze ve zvyšující se míře získávat také z obnovitelných zdrojů (solární, větrná, vodní energie či biomasa). Účinnost tepelného čerpadla je měřena hodnotou SCOP (Seasonal Coefficient Of Performance, koeficient celoroční výkonnosti) v případě vytápění a SEER (Seasonal Energy Efficiency Ratio, koeficient celoroční energetické účinnosti) v případě chlazení.

 

 

Všechny výrobky firmy Daikin si udržují vysoké standardy kvality tím, že firma věnuje velkou pozornost testování, designu, výrobě a pravidelné údržbě. Navíc jsou všechny výrobky firmy Daikin opatřeny speciálním ochranným nátěrem proti korozi a jsou navrženy pro provoz s dlouhou životností. Žádná jednotka také neopustí výrobu bez podrobné kvalitativní prohlídky a provozních testů. Jméno Daikin je pro vás zárukou vysoké kvality.


Šetření energií
Systémy s invertorem mohou ušetřit okolo 30 % spotřeby elektrické energie v závislosti na zvýšené účinnosti vyjádřené koeficientem COP. COP je poměr mezi tepelným výkonem a příkonem zařízení. Čím je koeficient COP vyšší, tím více energie dostanete v poměru ke spotřebované kWh elektrické energie.

Vysoká technologická úroveň – komfortní provoz
Veškeré klimatizační systémy Daikin jsou vybavené dálkovým ovládáním, které lze pohodlně a snadno obsluhovat. Nabízejí širokou škálu funkcí, jako například denní/noční provoz a provoz při neobsazené místnosti. Kombinace s čidlem pohybu nabízí další komfort. V každém případě nabízejí komfortní klimatizaci pouhým stisknutím tlačítka!

Nejsou téměř slyšet a jsou nenápadné
Zapomeňte na všechno, co jste si doposud mysleli, že víte o klimatizačních systémech! Faktem je, že během několika posledních let došlo k téměř neuvěřitelnému vývoji – zejména v oblasti snižování provozního hluku. Klimatizační jednotky řady 2,5 kW (které se obvykle instalují do ložnic nebo do menších obývacích pokojů) se nacházejí v úrovni akustického tlaku 25 dB(A). To se zhruba rovná hladině hluku, jakou má jemný déšť. Také nenápadný design těchto jednotek umožňuje jejich harmonické začlenění i do nejmodernějšího interiéru. Aby se hluk klimatizačních systémů snížil na minimum, nabízejí některé systémy Daikin doplňkovou funkci "velmi tiché provedení". Tato funkce reguluje otáčky kompresoru, čímž se snižuje hluk motoru venkovní jednotky (například během noci) až na téměř neslyšitelnou úroveň.