Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tepelná čerpadla vzduch - vzduch ( klimatizace ), slouží především k úspornému přitápění v chladných  dnech. Ceny těchto zařízení se odvíjejí od výkonu zařízení, spotřeby el. energie a účinnosti SCOP a SEER.

Jedná se o ekologický způsob vytápění s nejnižšími provozními náklady až do -15 °C venkovní teploty.

Vytápět umí každá klimatizace, i ta nejlevnější. S klesající venkovní teplotou však ztrácí tato jednotka účinnost.

Zařízení určená přímo pro vytápění mají jmenovitý topný výkon i při -15°C venkovní teploty a jsou schopny vytápět do -25°C. Topení je cenově srovnatelné jako topení dřevem, ale bez práce a znečištění ovzduší.

Čistý vzduch a příjemné klima za každého počasí.

 

 

 

 


 

  
Úvod » TOSHIBA» TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B22N3KV2-E1 + RAS-22N3AV2-E


        

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B22N3KV2-E1 + RAS-22N3AV2-E

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B22N3KV2-E1 + RAS-22N3AV2-E

Top Produkt Dostupnost na dotaz

 

Číslo produktu: 263
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: Toshiba
Výkon chlazení / topení: 6,0 / 7,0 kW
Určena do prostoru: 180 m3
Energetická třída: A++ / A+
Chladivo: R410A
Nutná odborná montáž: Ano
Cena s montáží a DPH 15%: na dotaz dle nabídky
Cena klima bez DPH: 39 980 Kč
Cena klima s DPH (21 %):
48 376 Kč

 

 

Vlastnosti :

- El. třída 'A ++ / A+ '

- Volitelný ovladač s funkcí vytápění prostoru na 8°C

- Volitelné příslušenství pro ovládání přes WIFI , nebo GSM

- DC hybridní invertorová technologie PAM + PWM

- Kompresor Twin Rotary !!

- Normované hodnoty COP vyššími než 4!

- Vynikající parametry provozu i při částečném zatížení

- Úsporná invertorová technologie

- IAQ filtrační systém proti virům a bakteriím

- Provedení split a multi split

- Automatický restart, servisní diagnostika

- Splňuje ekologickou směrnici 20/20/20

- Výrobní závod Thajsko

 

Kompletní technické specifikace:

 

 

 

IAQ filtrační systém proti virům a bakteriím

Toshiba velmi efektivně přispívá ke zlepšení kvality ovzduší okolo Vás a Vašich blízkých. Díky účinné filtraci je filtrovaný vzduch zdravější, čistší,svěží a přináší optimální komfort do Vašeho domova.

Účelem filtrů, které tvoří druhý stupeň filtrace IAQ, je zvýšit účinnost čištění a zlepšit parametry vzduchu v místnosti. Přírodní látky obsažené ve filtrech mají učinnost přibližně 2 roky.Filtr obsahující zeolit je navíc možno regenerovat slunečním zářením. Čištění filtrů se provádí suchou cestou (např. vysavačem)

Zeolitový filtr odstraňoval nepříjemné pachy a neutralizoval chemikálie a látky organického původu. Učinky nového filtru OXI-DEO posiluje obohacení extraktem z kávových zrn a látkou uvolňující vitamín C. Tyto látky napomáhají uvolňování kyslíku a přispívají např. k lepší regeneraci pokožky.


Funkce samočištění - Po vypnutí jednotky je možnost ji vysušit.

Výsledkem je eliminace možnosti vzniku plísní a usazení bakterií. Tento zcela nový a velmi účinný systém redukuje vlhkost přímo na tepelném výměníku. Navenek se projevuje tak, že po vypnutí klimatizačního zařízení zůstává ventilátor vnitřní jednotky ještě přibližně dalších 20 minut v provozu. Po vysušení zbytkové vlhkosti se ventilátor sám automaticky vypne.

 

Pohodlí je samozřejmostí

Nové bezdrátové dálkové ovládání umožňuje velmi snadnou obsluhu. K dispozici jsou veškeré obvyklé funkce Toshiba

 

 

 

 

Dvojitý vačkový kompresor

Toshiba již delší dobu věnuje značnou pozornost vývoji nejmodernějších kompresorových technologií. Výsledkem je unikátní tzv. dvoustupňový rotační vačkový kompresor (dále dvojrotační), který se oproti jiným kompresorům vyznačuje mnoha výhodami, jako je vyšší účinnost, nižší spotřeba el.energie, podstatně delší životnost,hlučnost vybrace.

 

 

Princip kompresoru

Kompresor obsahuje dvě pevné komory. Vkaždé komoře se plynule otáčí polohovaný píst (excentrická vačka)stlačující chladivo ve spolupráci s pohyblivou komorovou přepážkou.Obě vačky jsou uloženy na jedné hřídeli v protilehlých poloháchtak, aby bylo zajištěno vyrovnání namáhání hřídele a ložisekrotoru.

Konstrukce Výhodou této unikátní koncepce je menší mechanickénamáhání konstrukčních prvků. Výsledkem je nižší potřeba mazánía větší odolnost při nízkých otáčkách než u běžných scroll-kompresorů.Díky své konstrukci je kompresor přímo předurčen pro provozs invertorem. V porovnání s běžnými kompresory je dvojitý rotačníkompresor mnohem menší a kompaktnější, má nižší hmotnost avyšší výkon.

Optimální pro R410A Využití specifických vlastností chladivaR410A přineslo ještě vyšší účinnost. Právě proto mají zařízení Toshibapodstatně nižší spotřebu než zařízení s běžným Scroll-kompresorem.