Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tepelná čerpadla vzduch - vzduch ( klimatizace ), slouží především k úspornému přitápění v chladných  dnech. Ceny těchto zařízení se odvíjejí od výkonu zařízení, spotřeby el. energie a účinnosti SCOP a SEER.

Jedná se o ekologický způsob vytápění s nejnižšími provozními náklady až do -15 °C venkovní teploty.

Vytápět umí každá klimatizace, i ta nejlevnější. S klesající venkovní teplotou však ztrácí tato jednotka účinnost.

Zařízení určená přímo pro vytápění mají jmenovitý topný výkon i při -15°C venkovní teploty a jsou schopny vytápět do -25°C. Topení je cenově srovnatelné jako topení dřevem, ale bez práce a znečištění ovzduší.

Čistý vzduch a příjemné klima za každého počasí.

 

 

 

 


 

  
Úvod » TOSHIBA» TOSHIBA RAS-B10UFV-E1


        

TOSHIBA RAS-B10UFV-E1

TOSHIBA RAS-B10UFV-E Doprava zdarma

Top Produkt

 

Číslo produktu: 580
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: Toshiba
Výkon chlazení / topení: 2,5 / 3,2 kW
Určena do prostoru: 70 m3
Energetická třída: dle zvolené venkovní jednotky
Chladivo: R410A
Nutná odborná montáž: Ano
Cena s montáží a DPH 15%: na dotaz dle nabídky
Cena klima bez DPH: 21 030 Kč
Cena klima s DPH (21 %):
25 446 Kč

Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
LG CV09
1657
LG CV09
Cena klima 13 350 Kč
FUJITSU AGYG-09LVCA
7004
FUJITSU AGYG-09LVCA
Cena klima 15 230 Kč
Parapetní klimatizace SINCLAIR MV-P09BI
8026
Parapetní klimatizace SINCLAIR MV-P09BI
Cena klima 8 580 Kč

 

 

Vlastnosti :

- Energetická třída dle zvolené multi-split jednotky

- Efekt podlahového vytápění

- Provedení split a multi split

Vyznačuje se nekomplikovaným,jednoduchým a přizpůsobivým designem, který přináší na trh mnoho inovací a nové možnosti. Vývoj parapetní jednotky byl prováděn ve jménu maximálního komfortu uživatele. Výsledkem je klimatizačnízařízení s jednoduchou obsluhou, integrovaným záložním ovládáním,širokými možnostmi nastavení výdechů vzduchu a účinným filtračním systémem s mnoha funkceni nastavení kombinace dvou výdechů vzduchu.

Pomocí dálkového nebo integrovaného ovládání na jednotce lze nastavit optimální uživatelskou variantu výdechu teplého i chladného vzduchu. V topném režimu je proud teplého vzduchu proudící podél podlahy nejen velmi účinný ale zároveň mimořádně příjemný.Velký radiální ventilátor se stará o optimální dopravu vzduchu s extrémně nízkou hlučností při nízkých otáčkách ventilátoru. Efekt podlahového topení -  stiskem tlačítka FLOOR lze vyvolat provoz simulující provoz podlahového topení. Mimořádně teplý a zároveň nepatrný proud vzduchu vychází ze spodní části jednotky a proudí podél podlahy do místnosti.

 

IAQ Filtrační systém: speciální filtrační proužky obsahující stříbro a kyselinu mléčnou, ničí nebezpečné viry, bakterie a výrazně neutralizují nepříjemný zápach.

Samočistící funkce: po vypnutí zařízení zůstává ventilátor v provozu.Principem je vysušení zbytkové vlhkosti a tím zabránění vzniku a množení plísní, bakterií a virů

Extrémně nízká hlučnost provozu.Je možné ovládání ovládacím panelem na jednotce, nebo dálkovým infra ovladačem s možností uložení obvyklého nastavení v paměti ovladače. Možnost uzamknutí nastavení (dětský zámek).

Tichý režim- stiskem tlačítka QUIET na dálkovém ovladači se ventilátor vnitřní jednotky přepne na extrémně pomalou rychlost. Výsledkem je neuvěřitelně tichý až neslyšný provoz.

 

 

Fantastické naprosté ticho

Pro značku Toshiba je samozřejmostí, že tichý provoz je jednou z nejdůležitějších vlastností každého zařízení: to je důvod, proč vyvíjíme systémy pro interiér nenápadné, diskrétní a tiché.

Jejich provoz nesmí rušit uživatele – ani Vás, ani ostatní členy domácnosti, ani sousedy.

Invertorové nástěnné jednotky N3KV2 patří mezi nejtišší nástěnné jednotky ve své kategorii, jejichž hlučnost je pouhých 20db(A). A venkovní jednotky nabízejí taktéž excelentně tiché provozní parametry.

 

IAQ filtrační systém proti virům a bakteriím

Toshiba velmi efektivně přispívá ke zlepšení kvality ovzduší okolo Vás a Vašich blízkých. Díky účinné filtraci je filtrovaný vzduch zdravější, čistší,svěží a přináší optimální komfort do Vašeho domova.

Účelem filtrů, které tvoří druhý stupeň filtrace IAQ, je zvýšit účinnost čištění a zlepšit parametry vzduchu v místnosti. Přírodní látky obsažené ve filtrech mají učinnost přibližně 2 roky.Filtr obsahující zeolit je navíc možno regenerovat slunečním zářením. Čištění filtrů se provádí suchou cestou (např. vysavačem)

Zeolitový filtr odstraňoval nepříjemné pachy a neutralizoval chemikálie a látky organického původu. Učinky nového filtru OXI-DEO posiluje obohacení extraktem z kávových zrn a látkou uvolňující vitamín C. Tyto látky napomáhají uvolňování kyslíku a přispívají např. k lepší regeneraci pokožky.


Funkce samočištění - Po vypnutí jednotky je možnost ji vysušit.

Výsledkem je eliminace možnosti vzniku plísní a usazení bakterií. Tento zcela nový a velmi účinný systém redukuje vlhkost přímo na tepelném výměníku. Navenek se projevuje tak, že po vypnutí klimatizačního zařízení zůstává ventilátor vnitřní jednotky ještě přibližně dalších 20 minut v provozu. Po vysušení zbytkové vlhkosti se ventilátor sám automaticky vypne.

 

Pohodlí je samozřejmostí

Nové bezdrátové dálkové ovládání umožňuje velmi snadnou obsluhu. K dispozici jsou veškeré obvyklé funkce Toshiba