Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tepelná čerpadla vzduch - vzduch ( klimatizace ), slouží především k úspornému přitápění v chladných  dnech. Ceny těchto zařízení se odvíjejí od výkonu zařízení, spotřeby el. energie a účinnosti SCOP a SEER.

Jedná se o ekologický způsob vytápění s nejnižšími provozními náklady až do -15 °C venkovní teploty.

Vytápět umí každá klimatizace, i ta nejlevnější. S klesající venkovní teplotou však ztrácí tato jednotka účinnost.

Zařízení určená přímo pro vytápění mají jmenovitý topný výkon i při -15°C venkovní teploty a jsou schopny vytápět do -25°C. Topení je cenově srovnatelné jako topení dřevem, ale bez práce a znečištění ovzduší.

Čistý vzduch a příjemné klima za každého počasí.

 

 

 

 


 

  
Úvod » MITSUBISHI » Mitsubishi multi-split » MITSUBISHI MSZ-FH25VE


        

MITSUBISHI MSZ-FH25VE

Top Produkt

 

Číslo produktu: 978
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: MITSUBISHI
Výkon chlazení / topení: 2,5 / 3,2 kW
Určena do prostoru: 70 m3
Energetická třída: dle zvolené venkovní jednotky
Chladivo: R410A
Nutná odborná montáž: Ano
Cena klima bez DPH: 10 900 Kč
Cena klima s DPH (21 %):
13 189 Kč

Energetická třída dle zvolené venkovní jednotky

Cena je uvedena pouze za vnitřní jednotku

Tuto vnitřní jednotku lze připojit k venkovní jednotce multisplit požadovaného výkonu

Tuto vnitřní jednotku lze instalovat také v provedení split

Kompletní technická specifikace níže

V případě dotazů nás kontaktujteJako cíl v hledáčku

Nové nástěnné jednotky vidí na vaše pohodlí. A to proto, že 3D i-see senzor vidí, co má v klimatizovaném prostoru udělat. Bytové klimatizační jednotky pro single nebo multisplitové aplikace v sobě kombinují technický pokrok s maximálním komfortem. Počínaje tichým provozem, nejvyšší energetickou třídou až po nové inovativní funkce. Tyto jednotky se mohou pochlubit nejlepší technologií ve stylovém a kompaktním designu.

3D i-see senzor

3D i-see senzor otevírá novu dimenzi klimatizování. Vysoce citlivý teplotní senzor rozdělí klimatizovanou místnost do osmi úrovní, které dále rozdělí na dalších 94 segmentů. Senzor trojrozměrně změří celou místnost celkem ve 752 bodech a poté reaguje na změny teplot v jednotlivých bodech. V systému této přesné senzorové technologie je i řídicí centrum pro dvoudílnou výdechovou žaluzii. Prostřednictvím jejich interakce mohou být proudy upraveného vzduchu přesně namířeny na pohybující se osobu nebo osoby v dané místnosti. A to buď přímo nebo nepřímo, kdy vzduchové proudy nemíří přímo na osoby, ale mimo ně (klimatizování bez průvanu).

Komfort, přináší čerstvý vítr do vašeho života

Funkce „Natural Flow Breeze” přináší kus skutečné přírody přímo do vašeho pokoje. Prostřednictvím přesně regulovaného množství vzduchu a preciznímu řízení vzduchových proudů bude tato komfortní funkce skutečně vnímána jako příjemné proudění čerstvého venkovního vzduchu.

Moderní bezdrátové dálkové ovládání

Technika, která je stále ve střehu

Využití technologie infračerveného senzoru nám rychle ukáže následující příklad. Pokud někdo vstoupí do místnosti, senzor automaticky přepne jednotky ze stand-by režimu do příslušného předem zvoleného chladicího nebo topného režimu. U domácích zvířat , jako jsou například psi, setrvává nástěnná Deluxe jednotka dále ve stand-by režimu, protože trojrozměrný senzor rozpozná rozdílné teploty povrchů těla člověka a zvířete.

Funkce dvoudílné výdechové žaluzie

Díky inovované dvoudílné žaluzii, přinášejí Deluxe nástěnné jednotky dvojitý komfort do klimatizované místnosti. Pomocí zdvojené výdechové žaluzie mohou být řízeny rozdílné vzduchové proudy. Představte si dvě osoby v místnosti, kde každá z nich chce mít svou individuální zónu komfortu. Toto lze s naší jednotkou realizovat a to i v případě, že se tyto osoby v místnosti pohybují.