Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tepelná čerpadla vzduch - vzduch ( klimatizace ), slouží především k úspornému přitápění v chladných  dnech. Ceny těchto zařízení se odvíjejí od výkonu zařízení, spotřeby el. energie a účinnosti SCOP a SEER.

Jedná se o ekologický způsob vytápění s nejnižšími provozními náklady až do -15 °C venkovní teploty.

Vytápět umí každá klimatizace, i ta nejlevnější. S klesající venkovní teplotou však ztrácí tato jednotka účinnost.

Zařízení určená přímo pro vytápění mají jmenovitý topný výkon i při -15°C venkovní teploty a jsou schopny vytápět do -25°C. Topení je cenově srovnatelné jako topení dřevem, ale bez práce a znečištění ovzduší.

Čistý vzduch a příjemné klima za každého počasí.

 

 

 

 


 

  
Úvod » NEJPRODÁVANĚJŠÍ KLIMATIZACE

NEJPRODÁVANĚJŠÍ KLIMATIZACE

Klimatizace s montáží jsou naceněny včetně montáže do 3 metrů propojení, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy. Záruka na zařízení, materiál a montáž 3 roky. Doprava do 70 km od místa firmy v ceně.

V ceně montáže jsou všechny vrtací práce s odsáváním, ukotvení a osazení venkovní jednotky do výšky max. 3 metry od země, osazení vnitřní jednotky, propojení systému potrubím, kontrola těsnosti chladícího okruhu, vakuování chladícího okruhu, napustění systému chladivem, provedení elektroprací, odvodu kondenzátu, vypěnování otvorů, zprovoznění, odzkoušení, zaškolení zákazníka, úklid a odvoz odpadu, předání dokumentace.

V případě dotazů nás kontaktujte.