Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tepelná čerpadla vzduch - vzduch ( klimatizace ), slouží především k úspornému přitápění v chladných  dnech. Ceny těchto zařízení se odvíjejí od výkonu zařízení, spotřeby el. energie a účinnosti SCOP a SEER.

Jedná se o ekologický způsob vytápění s nejnižšími provozními náklady až do -15 °C venkovní teploty.

Vytápět umí každá klimatizace, i ta nejlevnější. S klesající venkovní teplotou však ztrácí tato jednotka účinnost.

Zařízení určená přímo pro vytápění mají jmenovitý topný výkon i při -15°C venkovní teploty a jsou schopny vytápět do -25°C. Topení je cenově srovnatelné jako topení dřevem, ale bez práce a znečištění ovzduší.

Čistý vzduch a příjemné klima za každého počasí.

 

 

 

 


 

  
Úvod » MITSUBISHI » MITSUBISHI MSZ-FH50VE + MUZ-FH50VEHZ


        

MITSUBISHI MSZ-FH50VE + MUZ-FH50VEHZ

Mitsubishi DeLuxe Hyper Heating MSZ-FH50VEHZ

Top Produkt

 

Číslo produktu: 932
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: MITSUBISHI
Výkon chlazení / topení: 5,0 / 6,0 kW
Určena do prostoru: 140 m3
Energetická třída: A++ / A+
Chladivo: R410A
Nutná odborná montáž: Ano
Cena s montáží a DPH 15%: na dotaz dle nabídky
Cena klima bez DPH: 71 680 Kč
Cena klima s DPH (21 %):
86 733 Kč

- Klimatizace se zimní úpravou Nordic pro topení do -25°C

- Hodnota koeficientu SCOP až 4,2 / SEER až 7,2

- Topný výkon při -15°C venkovní teploty je 6,0 kW

- Třída energetické účinnosti až A++ / A+

- Vyhřívání dna venkovní jednotky pro odtok kondenzátu

- Hlučnost od 27 dB (A)

- Dálkové ovládání s funkcí týdenního časovače v základní výbavě

- Inteligentní funkce

- Přiloženy soubory ke stažení:

- Kompletní technické specifikace níže na webuJako cíl v hledáčku

Nové nástěnné jednotky vidí na vaše pohodlí. A to proto, že 3D i-see senzor vidí, co má v klimatizovaném prostoru udělat. Bytové klimatizační jednotky pro single nebo multisplitové aplikace v sobě kombinují technický pokrok s maximálním komfortem. Počínaje tichým provozem, nejvyšší energetickou třídou až po nové inovativní funkce. Tyto jednotky se mohou pochlubit nejlepší technologií ve stylovém a kompaktním designu.

3D i-see senzor

3D i-see senzor otevírá novu dimenzi klimatizování. Vysoce citlivý teplotní senzor rozdělí klimatizovanou místnost do osmi úrovní, které dále rozdělí na dalších 94 segmentů. Senzor trojrozměrně změří celou místnost celkem ve 752 bodech a poté reaguje na změny teplot v jednotlivých bodech. V systému této přesné senzorové technologie je i řídicí centrum pro dvoudílnou výdechovou žaluzii. Prostřednictvím jejich interakce mohou být proudy upraveného vzduchu přesně namířeny na pohybující se osobu nebo osoby v dané místnosti. A to buď přímo nebo nepřímo, kdy vzduchové proudy nemíří přímo na osoby, ale mimo ně (klimatizování bez průvanu).

Komfort, přináší čerstvý vítr do vašeho života

Funkce „Natural Flow Breeze” přináší kus skutečné přírody přímo do vašeho pokoje. Prostřednictvím přesně regulovaného množství vzduchu a preciznímu řízení vzduchových proudů bude tato komfortní funkce skutečně vnímána jako příjemné proudění čerstvého venkovního vzduchu.

Moderní bezdrátové dálkové ovládání

Technika, která je stále ve střehu

Využití technologie infračerveného senzoru nám rychle ukáže následující příklad. Pokud někdo vstoupí do místnosti, senzor automaticky přepne jednotky ze stand-by režimu do příslušného předem zvoleného chladicího nebo topného režimu. U domácích zvířat , jako jsou například psi, setrvává nástěnná Deluxe jednotka dále ve stand-by režimu, protože trojrozměrný senzor rozpozná rozdílné teploty povrchů těla člověka a zvířete.

Funkce dvoudílné výdechové žaluzie

Díky inovované dvoudílné žaluzii, přinášejí Deluxe nástěnné jednotky dvojitý komfort do klimatizované místnosti. Pomocí zdvojené výdechové žaluzie mohou být řízeny rozdílné vzduchové proudy. Představte si dvě osoby v místnosti, kde každá z nich chce mít svou individuální zónu komfortu. Toto lze s naší jednotkou realizovat a to i v případě, že se tyto osoby v místnosti pohybují.