Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tepelná čerpadla vzduch - vzduch ( klimatizace ), slouží především k úspornému přitápění v chladných  dnech. Ceny těchto zařízení se odvíjejí od výkonu zařízení, spotřeby el. energie a účinnosti SCOP a SEER.

Jedná se o ekologický způsob vytápění s nejnižšími provozními náklady až do -15 °C venkovní teploty.

Vytápět umí každá klimatizace, i ta nejlevnější. S klesající venkovní teplotou však ztrácí tato jednotka účinnost.

Zařízení určená přímo pro vytápění mají jmenovitý topný výkon i při -15°C venkovní teploty a jsou schopny vytápět do -25°C. Topení je cenově srovnatelné jako topení dřevem, ale bez práce a znečištění ovzduší.

Čistý vzduch a příjemné klima za každého počasí.

 

 

 

 


 

  

        

LG DM07RP

 

Číslo produktu: 1610
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: LG
Výkon chlazení / topení: 2,1 / 2,3 kW
Určena do prostoru: 50 m3
Energetická třída: dle zvolené venkovní jednotky
Chladivo: R32
Nutná odborná montáž: Ano
Cena s montáží a DPH 15%: na dotaz dle nabídky
Cena klima bez DPH: 9 900 Kč
Cena klima s DPH (21 %):
11 979 Kč

Vlastnosti :

- Energetická  třída dle zvolené venkovní jednotky

- Jednotka LG Deluxe pro LG multi-split

- Kompletní technické specifikace níže: 

 

Systém čištění vzduchu- Plasmaster

 

1. Nejprve se částice znečistěného vzduchu elektricky nabijí.

2. Elektricky nabité částice jsou zachyceny na sběrnou elektrodu.

3. Pravidelným omýváním v mýdlové vodě jsou pak zachycené částečky z elektrody odstraněny.

- účinný elektrostatický plazma filtr, který zachycuje i ty nejmenší částice organického i neorganického původu jako nejrůznější alergeny + bakterie a  tím čistí 99,9 % vzduchu.

 

Přídavné filtry  jsou sestaveny u konkrétních jednotek z různých materiálů, látek,organických minerálů..., které odstraňují ze vzduchu látky, způsobující nepříjemné pachy.posilují pak vzduch o vitamíny obsažené v nich - zeolit,katechin...Funkce automatického čištění „Auto Clean

Hlavní příčinou zápachu u běžných klimatizačních jednotek jsou plísně, které se rozmnožují v sekci výměníku tepla. Jakmile vypnete klimatizační jednotku jako takovou, ve vlhkém prostředí výměníku tepla dochází k množení bakterií a plísní. Funkce automatického čištění vlhkou sekci výměníku tepla vysouší a zabraňuje tak plísním a bakteriím v jejich množení, čímž dojde nejenom k odstranění typických pachů klimatizační jednotky, ale ušetří Vám i starosti spojené s jejím častým čištěním.